Skip to content


Laisvės vėjas

Lietuva – mano valstybė. Joje gyvenu ir džiaugiuosi laisve ją kurti, auginti ir tobulinti. Šiandien mano valstybė nepriklausoma jau 25 metus. Man tai didelė šventė. Tad namuose jau nuo vakar skamba laisvės dainos.

Šiandien visos gėlės žydi laisvai Lietuvai.

Šiandien visos gėlės žydi laisvai Lietuvai, o per kolonėles groja laisvės dainos.

Ši diena man svarbi todėl, kad džiaugiuosi valstybės ir žmonių laisve gyventi taip, kaip norime. Džiaugiuosi, kad turime SAVO valstybę, SAVO kalbą, galime švęsti SAVO šventes.

Dar džiaugiuosi, nes ši diena man yra simbolis ir asmeninės laisvės. Apie tai jau rašiau prieš 2 metus, kaip tik kovo 11-ąją (Apie laisvę, nepriklausomybę ir Konstituciją).

Šiandien kaip tik netikėtai sutapo, kad Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną prasideda išankstinis balsavimas tiesioginių mero rinkimų antrame ture. Kadangi šiandien laisvadienis, nėra geresnės progos realiai sudalyvauti savo valstybės ir miesto gyvenime. Patikėkite, tai, kad šiandien galime laisvai rinktis, yra didelė vertybė ir jos negalima paleisti vėjais. Aš jums jau rašiau apie tai, kaip pasiekti, kad valdžioje nebūtų vagių, sukčių, nemokšų ir kitokių su neaiškiais asmenim susijusių veikėjų (Go West, Go VOTE). Viskas paprasta, tereikia pradėti tai įgyvendinti.

Žinokit, tą patį sako ir Rokiškis Rabinovičius savo šventiniame straipsnyje. O jei taip sako jis, tai jau yra rimta.

Išankstinis balsavimas vyks kovo 11-12 d. nuo 8-20 val. kiekvienoje savivaldybėje. Užtenka atsinešti pasą ar asmens tapatybės kortelę. Jei neturėsite rinkėjo kortelės, ją jums atspausdins savivaldybėje. Kad būtų greičiau, galite atsispausdinti ir patys čia.

Tad šiandien eikite į šventinius renginius, pasveikinkite draugus ir kaimynus ir visi kartu nueikite balsuoti. Pasigaminkite šventinę vakarienę ar pavalgykite mieste. Nesvarbu, ką veiksite, svarbiausia, kad atmosfera būtų šventinė. Niekas geriau nepadeda sukurti džiugios atmosferos taip, kaip gražios ir širdžiai brangios dainos. Tad čia įkelsiu kelias savo mėgstamiausias. Tai dainos, kuriomis prasideda mano rytas per kiekvieną valstybinę šventę. Jums patinkančias laisvės dainas kviečiu postinti komentaruose.

Gero klausymo. Ir nepamirškite, jei nėra laisvės, nėra nieko.

Draugai, pasufleruokite, ką dar aš visada klausau ir dabar pamiršau? Priminkite!

Posted in Apie gyvenimą, Apie muziką.

Tagged with , , , , , , , , , , , , , , , .Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos