Skip to content


Policininkai – narkotikų prekeiviai keliauja į teismą

Generalinė prokuratūra į teismą perdavė Šiaulių policininkų – narkotikų prekeivių bylą. Joje 18 asmenų, tarp jų ir Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro pareigūnai, kaltinami padarę sunkius ir labai sunkius nusikaltimus.

Byla keliauja į teismą.

Byla keliauja į teismą.

Aš didžiuojuosi Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokurorais ir ikiteisminio tyrimo pareigūnais, kurių sunkaus darbo dėka tai buvo nustatyta, užfiksuota ir ištirta. Įvykiai, dėl kurių bent jau kai kam, manau, gali tekti labai ilgam atsisveikinti su laisve, daugiau negu šlykštūs ir pasibjaurėtini, bet kartu labai gerai, kad tai paaiškėjo. Labai džiaugiuosi, kad galiu pasakyti, kad Lietuvoje tikrai yra kam tirti ne tik paprastus nusikaltimus, bet ir neeilinio masto pareigūnų korupcijos ir piktnaudžiavimo (plačiąja prasme) atvejus.

Neabejoju, kad nesąžiningiems asmenims, dar nepatekusiems į akiratį, tokios baudžiamosios bylos keliavimas į teismą sukels skrandžio skausmus ir nemigą. Taip ir turėtų būti.

Posted in Apie teisę, Viskas.

Tagged with , , , , , , , , , , , , .


0 Responses

Stay in touch with the conversation, subscribe to the RSS feed for comments on this post.Some HTML is OK

or, reply to this post via trackback.Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos